Kurumsal

Hakkımızda

Şirket Profili

Güçlen İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1989’dan beri faaliyet gösteren, deniz yapılarında uzmanlaşmış bir şirkettir.

Kuruluşundan itibaren gerek özel sektörde, gerekse kamu sektöründe temel yapılar, fore kazık ve çakma kazık, liman, iskele, marina, sanayi rıhtımları ve deniz altı ve üssü yapı projelerini başarıyla tamamlamıştır.

Merkezi İzmir’de bulunan firma üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin kıyı şeridinde kazık çakım dubalarıyla ve kapsamlı makine parkıyla hizmet vermektedir. Kaliteden asla ödün vermeden sağlam yapılarıyla güvenirliği yakalamıştır. Gelecekte de aynı kalite ve profesyonel çalışma anlayışıyla ülkesine hizmet etmeye devam edecektir.

Misyonumuz

Firmamız kuruluşundan itibaren ortaya çıkardığı projelerini; Sağlamlık, güvenilirlik ve kalite ilkelerine dayandıran; Temel inşaatları ve deniz üzeri yapılarda faaliyetini sürdüren; Yenilikçi, çağdaş bir anlayış çerçevesinde artan bir ivme ile inşaat sektöründe büyümeyi hedefleyen bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Güçlen İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Sürekli büyüme ilkesi çerçevesinde faaliyet alanını genişletmek, kurumsal kimliği ile teknolojiyi yakından izlemek; Ülkemizin gelişimi ve güzelleştirilmesi için kaliteli ve estetik yapılar inşaa etmek; Doğa ve yapı bütünleşmesinin uyum içinde gelişmesini sağlamak amaçları doğrultusunda, sektörde öncü konumunda olabilmeyi ve hem ulusal hem de uluslararası platformda saygın bir yer amaçlamaktadır.